قالب ستون

قالب ستون

قالب ستون

قالب ستون

با استفاده از ترکیبات مختلف قالبهای مدولار به همراه کنج های بیرونی و یا نبشی پانچ شده در کنار اتصالات مورد لزوم می توان ستون های بتنی مربع شکل یا مستطیل شکل را قالب بندی و اجرا کرد.هر قالب ستون از پانل(قالب بتن)کنجهای بیرونی یا نبشی پانچ شده .قید و اتصالات از قبیل پین و گوه وگیره تشکیل می گردد.

برای مقاطع کوچک تر از ۶۰*۶۰ سانتیمتر از قید های ستون با مقطع لوله (قیدهای لوله ای)وبرای مقاطع بزرگتر از قید های با مقطع ناودانی(قید ناودانی)می بایست استفاده کرد.جهت جلوگیری از تابیدگی قالب ستون پیشنهاد میگردد اندازه ارتفاعی کنج های بیرونی با قالب های میانی یکی نباشد . اندازه کنج های بیرونی ۱۵۰سانتی متر و قالب های میانی ۱۰۰یا۲۰۰سانتی متر انتخاب گردد.

همچنین می توان از قالب ستون های یکپارچه پیش ساخته برای اجرای دقیق تر ستون ها استفاده کرد .در خصوص مقاطع گرد نیز از قالب های فلزی گرد استفاده می گردد که به صورت خاص ساخته می شود.

مشخصات وزن قالب ها در صفحه (قالب بتن )قرار دارد

قالب ستون تشکیل شده از پانل های مدولار می باشد برای برسی یک دست قالب ستون

به عنوان مثال میخواهیم ببینیم یک دست قالب ستون ۴۰*۴۰ از چند پانل و کنج مدولار تشکیل میشود:

هر  ستون ۴۰*۴۰ برای اجرا به صورت استاندارد نیازمند :

۱۲عدد قالب  مدولار ۳۰*۱۰۰

۸عدد کنج ۵*۵*۱۵۰

می باشد که با استفاده از پین و گوه به هم متصل میگردد و توسط قیدی ها که با استفاده از گیره بسته میشود سفت شده و آماده بتن ریزی می باشد

پیشنهاد ما برای کمک به شما: تفاوت قالب بتن تسمه ای و لبه خم


قالب ستون مستطیل شکل

جهت اطلاع از خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات دست دوم کلیک کنید. قالب فلزی بتن

جهت اطلاع از محصولات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.قالب بتن

شرکت مدرن سازان قرن تولید کننده کلیه تجهیزات قالب بندی بتن  نو و همچنین در زمینه خرید و فروش کلیه تجهیزات قالب بندی دست دوم فعالیت می کندو آماده خدمات رسانی به شرکت ها ، پیمانکاران و مجریان ساختمانی می باشد.کلیه اجناس تولید شده این شرکت طبق استاندارد و با کیفیت بسیار بالا می باشد.می توانید قبل از خرید و عقد قرار داد ازکلیه محصولات ما بازدید و کیفیت محصولات ما را با دیگر شرکت ها و همچنین قیمت محصولات مارو با دیگر شرکت ها بررسی و مقایسه  کنید.


جهت سفارش و مشاوره تماس بگیرید.

۳۰۲ ۳۰۴ ۰ ۰۹۱۲                  مسئول فروش

۹۶ ۳۱ ۹۰۶ ۰۹۱۴                  مسئول خرید

۰۲۱۸۷۷۶۱۲۴۵                     تلفن دفتر

۰۲۱۸۹۷۷۵۷۰۱                     فکس

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *